Pytania i Odpowiedzi

Co to jest Pozyczkionline-24.pl?

Pozyczkionline-24.pl umożliwia szybkie i łatwe porównanie różnych usług finansowych. Porównując usługi, klient ma możliwość otrzymania najbardziej odpowiedniej i korzystnej oferty dla jego potrzeb.

Jak szybko można uzyskać pożyczkę?

Większość pożyczkodawców oferuje otrzymanie niezbędnej kwoty od 15 minut do jednego dnia roboczego.

Kto może otrzymać pożyczkę?

Pożyczki udzielane są obywatelom polskim w wieku od 18 do 75 lat, którzy uzyskują stałe dochody i nie mają długów w innych firmach kredytowych.

Czy można uzyskać pożyczkę ze złą historią kredytową?

Pozyczkionline-24.pl współpracuje z kilkoma pożyczkodawcami. Każdy z nich ma własną politykę kredytową. Wypełnienie wniosku nie stwarza dla Ciebie żadnych zobowiązań, a usługa jest bezpłatna, więc po złożeniu wniosku kredytowego będziesz mógł się dowiedzieć czy otrzymasz pożyczkę.

Kiedy i jak mogę ubiegać się o pożyczkę?

O pożyczkę możesz ubiegać się w dowolnym czasie i miejscu. Pamiętaj tylko, że Twój wniosek zostanie rozpatrzony w godzinach pracy pożyczkodawcy!

Czy wymagane jest zabezpieczenie lub poręczyciel?

Aby otrzymać pożyczkę nie jest potrzebne ani zabezpieczenie, ani poręczyciel, ale w celu uzyskania dokładniejszych informacji zalecamy kontakt z konkretnym pożyczkodawcą!

Co zrobić, jeśli nie mogę spłacić pożyczki w terminie?

Jeśli z powodu problemów finansowych lub innych przyczyn nie możesz dokonać miesięcznej spłaty w terminie określonym w umowie, musisz skontaktować się z pożyczkodawcą w celu uzgodnienia przedłużenia terminu!

Czy są jakieś dodatkowe opłaty rejestracyjne lub umowne?

Są pożyczkodawcy, którzy mogą wymagać od Ciebie wniesienia opłaty rejestracyjnej lub potwierdzenia rachunku bankowego, ale płatności te są zazwyczaj bardzo małe i nie wszyscy pożyczkodawcy będą wymagać takich płatności.
Wszelkie dodatkowe opłaty zostaną wskazane w samej umowie, dlatego zalecamy dokładne zapoznanie się z umową przed jej podpisaniem!

Czy mogę spłacić pożyczkę z wyprzedzeniem?

Tak, możesz spłacić całą kwotę pożyczki przed ustalonym terminem spłaty, ale zalecamy poinformowanie pożyczkodawcy o wcześniejszej spłacie!

Dlaczego pożyczkodawca odmówił udzielenia pożyczki?

Powodów może być wiele, na przykład:

  • Masz zbyt wiele zobowiązań finansowych.
  • Nie spełniasz limitu wiekowego ustalonego przez pożyczkodawcę
  • Masz niewystarczający miesięczny dochód na pokrycie zobowiązań kredytowych
  • Inne powody.

Jak mogę skontaktować się z Pozyczkionline-24.pl?

Z Pozyczkionline-24.pl możesz skontaktować się o każdej porze dnia za pomocą formularza kontaktowego. Zespół Pozyczkionline-24.pl odpowie na Twoją wiadomość tak szybko, jak to możliwe.