Porównaj pożyczki online, wybierz najbardziej odpowiednią dla siebie i wypełnij wniosek!

Informacja o pożyczkodawcy

Netcredit.pl - Fincard sp. z o.o.

Adres: ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

Telefon: 22 598 77 99

E-mail: kontakt@netcredit.pl

Maksymalne RRSO (APR): 191.50%

Okres: 62 dni - 1 rok

Wiek: 20 do 70

Przy pożyczce 1000 zł na 1 rok, prowizja wynosi 1012.58 zł, całkowity koszt wynosi 2012.58 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 191.48%.

Pozyczkaplus.pl - Aventus Group Sp. z o.o.

Adres: ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B p.III, 15-888 Białystok

Telefon: 85 871 00 52

E-mail: info@pozyczkaplus.pl

Maksymalne RRSO (APR): 53.13%

Okres: 62 dni

Wiek: 18 do 73

Przy pożyczce 5000 zł na 3 miesiące, prowizja wynosi 371.16 zł, całkowity koszt wynosi 5371.16 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 53.13%.

Smartpozyczka.pl - Aventus Group Sp. z o.o.

Adres: ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2B p. III, 15-888 Białystok

Telefon: 85 871 00 49

E-mail: info@smartpozyczka.pl

Maksymalne RRSO (APR): 53.13%

Okres: 62 dni

Wiek: 18 do 73

Przy pożyczce 5000 zł na 3 miesiące, prowizja wynosi 371.16 zł, całkowity koszt wynosi 5371.16 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 53.13%.

Soscredit.pl - "SOS CREDIT"

Adres: Polska

Telefon: -

E-mail: info@soscredit.pl

Maksymalne RRSO (APR): 514%

Okres: 90 dni - 5 lat

Wiek: 18 do 75

Przy pożyczce 1400 zł na 3 miesiące, prowizja wynosi 226.10 zł, całkowity koszt wynosi 1626.10 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 513.89%.

 


Pozyczkionline-24.pl to platforma do porównywania usług finansowych, na której szybko i łatwo znajdziesz najbardziej odpowiednią dla siebie pożyczkę. Pozyczkionline-24.pl pozwala zaoszczędzić zarówno pieniądze jak i czas, ponieważ w jednym miejscu znajdziesz popularne i niedrogie oferty pożyczek i nie musisz szukać informacji w różnych serwisach. Pozyczkionline-24.pl na bieżąco aktualizuje i zamieszcza najnowsze informacje o polskich pożyczkodawcach, dzięki czemu zawsze jesteś informowany o najbardziej aktualnych ofertach.


Dlaczego warto wybrać pożyczkę online?

Pożyczka online to świetny sposób na sfinansowanie różnych wydatków.

Aplikowanie jest łatwe, a informację o zatwierdzeniu otrzymasz w ciągu kilku minut.

Spłata pożyczki jest prosta – równe miesięczne raty w określonym terminie.

To świetne rozwiązanie, jeżeli szybko potrzebujesz pieniędzy.

Proces otrzymania pożyczki

 1. Wybierz pożyczkę jaką chcesz! Zobacz i porównaj wszystkie oferty, wybierz najbardziej odpowiednią i kliknij przycisk "Złóż wniosek"!
 2. Złóż wniosek o pożyczkę. Wypełnij wniosek kredytowy na stronie pożyczkodawcy, podając wszystkie niezbędne dane! Zalecamy aplikowanie do kilku pożyczkodawców, aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie pożyczki.
 3. Odbierz pieniądze! Po wypełnieniu i złożeniu wniosku o pożyczkę otrzymasz odpowiedź od pożyczkodawcy w ciągu około 15 minut do jednego dnia roboczego. W przypadku pozytywnej decyzji o przyznaniu kredytu szybko otrzymasz pieniądze na swoje konto bankowe.

Spłata pożyczki

 1. Możesz spłacić pożyczkę w swoim banku internetowym,  na stronie pożyczkodawcy korzystając ze swojego konta klienta lub w aplikacji mobilnej.
 2. Wpłaty możesz dokonać w oddziale pożyczkodawcy lub w oddziale banku, podając dane firmy pożyczkodawcy.
 3. Płatności możesz dokonać na poczcie, podając wszystkie niezbędne dane pożyczkodawcy do wysłania zwrotu.

Wymagania wobec pożyczkobiorców, aby otrzymać pożyczkę

Aby otrzymać pożyczkę, pożyczkobiorcy muszą spełnić kilka wymagań:

 • Musisz mieć co najmniej 18 lat
 • Musisz posiadać polskie obywatelstwo
 • Musisz mieć stały oficjalny dochód
 • Musisz być w stanie spłacić pożyczkę
 • Musisz posiadać konto bankowe
 • Musisz mieć adres e-mail i numer telefonu

Wymagania każdej pożyczki mogą się różnić, dlatego zalecamy zapoznanie się z dokładniejszymi informacjami na stronie konkretnego pożyczkodawcy!

Pożyczaj odpowiedzialnie

Zaciągając pożyczkę, ważne jest, aby zrozumieć, że pieniądze, które pożyczysz, będą musiały zostać spłacone, a ponadto będziesz musiał spłacić dodatkowe odsetki. Oczywiście, jeśli zaciągniesz pożyczkę, która jest oferowana z 0% opłatami, wtedy spłacisz tyle samo, ile pożyczysz.

Nie pożyczaj więcej pieniędzy, niż możesz spłacić! Zaległe płatności mogą prowadzić do dodatkowych kar i mogą wpłynąć na Twoją zdolność kredytową.

Przed podpisaniem umowy dokładnie zapoznaj się ze wszystkimi warunkami, zwracając szczególną uwagę na roczną stopę procentową, kwotę spłaty oraz odsetki karne.

Informacje dotyczące odsetek karnych lub  polityki przedłużenia terminu spłaty

W przypadku, gdy kwota pożyczki nie zostanie spłacona w wyznaczonym terminie, pożyczkodawca może zażądać zapłaty odsetek karnych od całkowitej zaległej kwoty pożyczki, za każdy dzień opóźnienia. Jeżeli płatność nie jest dokonywana przez długi okres czasu bez porozumienia z pożyczkodawcą, pożyczkodawca ma prawo do jednostronnego przekazania sprawy do windykacji prowadzonej przez  strony trzecie.

Po terminowej spłacie pożyczki tworzy się dobra historia kredytowa, która w przyszłości zwiększa szanse na uzyskanie pożyczki na korzystnych warunkach.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO)

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania – to całkowity koszt pożyczki, wyrażony w procentach. Obliczona roczna stopa procentowa nie obejmuje wydatków związanych z niewypełnieniem zobowiązań wynikających z umowy pożyczki. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania może wynosić do 525.79% rocznie.

Pozyczkionline-24.pl nie jest pożyczkodawcą i nie udziela pożyczek pieniężnych. Wszyscy pożyczkodawcy wymienieni w porównaniu posiadają odpowiednią licencję instytucji kredytowej. Minimalny okres spłaty pożyczki 62 dni, maksymalny czas spłaty 5 lat.